Katedry i inne jednostki

 

Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych
poniedziałek 11:00 - 15:00
wtorek 9:00 - 13:00
środa 11:00 - 16:00
czwartek nieczynny
piątek 9:00 - 13:00
sobota zjazdowa 9:00 - 14:00
niedziela zjazdowa 9:00 - 13:00

 

Kierownik
imię i nazwisko e-mail  telefon fax
mgr Bernadetta Sikora wp-dz@uwb.edu.pl (+48 85) 745 71 51 (+48 85) 745 60 89

 

Pracownicy
zakres obowiązków imię i nazwisko  telefon e-mail pokój
 Administracja 
I i II stopień
mgr Agnieszka Lisowska  (+48 85) 745 71 50  lisowska@uwb.edu.pl 205 
Bezpieczeństwo narodowe 
I i II stopień
 mgr Dorota Boczkowska (+48 85) 745 71 70 d.boczkowska@uwb.edu.pl 205 

Bezpieczeństwo i prawo
I i II stopień

mgr Dorota Boczkowska (+48 85) 745 71 70 d.boczkowska@uwb.edu.pl 205
Kryminologia
I i II stopień
mgr Beata Maksimczuk (+48 85) 745 71 48 b.maksimczuk@uwb.edu.pl 207
Prawo  mgr Anna
Niesterczuk-Iwaniuk
(+48 85) 745 71 52   niesterczuk@uwb.edu.pl 207
Stypendia   mgr Marta Fiedorczuk (+48 85) 745 71 90 m.fiedorczuk@uwb.edu.pl 204
Praktyki studenckie  mgr Adriana Głażewska  (+48 85) 745 71 71 a.glazewska@uwb.edu.pl  119
Opłaty za studia mgr Anna Gierałtowska (+48 85) 745 72 05 a.gieraltowska@uwb.edu.pl 204
Rozkłady zajęć  mgr Anna Cecha (+48 85) 745 71 85 a.cecha@uwb.edu.pl 300